Імена тих, хто не голосував за недовіру Хоптяну, вивісили на майдані

IMG_1786-n“Стовп ганьби» встановили на Театральному майдані у Тернополі.

На ньому – прізвища депутатів обласної ради від трьох провладних партій – «Партії регіонів», «Єдиного центру» та «Народної партії», які не взяли участь у роботі сесії Тернопільської облради. Визначальною для появи кожного імені у списку було те, чи голосували ці обранці краян за недовіру голові Тернопільської обладміністрації Валентину Хоптяну на засіданні 6 грудня.

Власне, оприлюднити цей список депутатів у ЗМІ розпорядився голова облради Василь Хомінець. Натякнувши, що виборці мають право знати «своїх героїв». Щоправда, до переліку депутатів додали ще й імена губернатора, його заступників, директорів департаментів освіти та науки й охорони здоров’я обладміністрації. Крім того, є там і прізвище Сергія Тарашевського, який на сесії був.

- Навіть у цьому залі (на засіданні сесії облради – прим.) ми побачили, що не сповідуються європейські принципи свободи, - розповів перший заступник голови облради Сергій Тарашевський 6 грудня. – Звучать альтернативні пропозиції, але до них ніхто не прислухається… Обрали виконавчий апарат. Відібрали делеговані повноваження. Як на мене, сьогодні мала б допрацювати обладміністрація. Прослухали б у першому кварталі звіт, і подумали, що робити далі. Нам же якраз треба закривати рік. І дуже важкий рік!

Нагадаємо, 6 грудня Тернопільська обласна рада оголосила недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. Із 64 присутніх у залі депутатів 62-є проголосували за оголошення недовіри. Один голос був «проти». Одна людина не проголосувала. Сергій Тарашевський тоді пояснив відсутність членів фракції, до якої належить, різними причинами.

- Я телефонував до них напередодні, - пригадав він. – Частина людей – за кордоном чи у важливих відрядженнях. Тому вони і не могли бути присутні. Раду скликали у терміновому порядку. Дехто не прийшов, аби його точку зору не перекрутили… Ви ж бачите, що відбувається…

До слова, на майдані є й «Стіна ганьби». На ній інформацію продублювали.

IMG_1788-nДовідково:

Повний перелік усіх депутатів Тернопільської обласної ради і чиновників обладміністрації, які вивісили на «щиті ганьби»: голова обладміністрації Валентин Хоптян, регіонали - Павло Федик, Андрій Федуна, Володимир Васенда, Іван Хацановський, Віталій Каратаєв, Іван Кісь, Любов Крупа, Віталій Лисак, єдиноцентристи - Юрій Чижмарь, Сергій Тарашевський, Антон Білик, Святослав Гавришко, Осип Гасюк, Світлана Демчик, Віктор Довгалюк, Володимир Жирук, Тарас Капуста, Віктор Коритко, Ярослав Косовський, Олег Крижовачук, Іван Курницький, Степан Левчук. «Народна партія» - Зіновій Крушельницькій, Василь Липка, Лариса Мисюк. Чиновники ОДА: Микола Головач, Петро Гоч, Василь Гецько, Юрій Желіховський, Руслан Мостовий, Іван Запорожан. Позафракційний депутат - Степан Кондира (раніше – член фракції ВО «Свобода»).