Ім’я нового ректора Тернопільського медичного може стати відомим 22 січня

meduniverУ два тури відбуватимуться вибори ректора Тернопільського медичного університету. Перший – 22 січня, а другий – 29 січня, якщо це буде потрібно.

Нагадаємо, претендують на посаду ректора восьмеро фахівців. Усі вони – тернополяни. Більшість – давно працюють у виші, повідомляють в оргкомітеті з проведення виборів ректора.

Читайте також. «Тепер головне – не втратити надбання, які зробив Леонід Ковальчук», — кажуть у тернопільському виші (Відео)

Усі кандидати вже розмістили на сайті вишу та в газеті «Медична академія» свої біографічні відомості та передвиборчі програми та подали документи в оргкомітет. Інтерв’ю із кандидатами публікують і в рамках проекту “Обличчя ТДМУ” (http://vk.com/facetdmu).

Отже, претенденти на посаду ректора Тернопільського медуніверситету:

-          Лілія Бабінець - завідувач кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини;

-          Василь Бліхар - головний лікар Тернопільської університетської лікарні;

-          Степан Вадзюк - директор начально-наукового інституту медико-біологічних проблем , завідувач кафедри нормальної фізіології;

-          Олександр Ковальчук - перший проректор з науково-педагогічної роботи та професор кафедри загальної та малоінвазивної хірургії (син Леоніда Ковальчука – колишнього ректора);

-          Михайло Корда - декан факультету іноземних студентів та професор кафедри медичної біохімії;

-          Ігор Мисула - завідувач кафедри медичної реабілітації;

-          Володимир Шманько - завідувач курсом клінічної фармакології кафедри фармакології з клінічною фармакологією;

-          Олександр Яшан - завідувач кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії.

Додамо, що вибори ректора відбуваються через те, що попередній багаторічний керівник вишу Леонід Ковальчук помер 1 жовтня після важкої і тривалої хвороби.

Довідково. Перший тур виборів ректора проведуть у четвер, 22 січня, в актовій залі університету. Триватиме він із 9 до 15 год. За необхідності, 2-й тур виборів ректора університету проведуть 29 січня 2015 року в тому ж приміщенні з 9 до 15 год.

Софія Левицька