Сільський голова на Тернопільщині виніс із вогню пожежі 76-річну сусідку (Фото)

ф1Травмовану 76-річну сусідку сільський голова Євген Здебський виніс з її хати, коли житлова будівля була вже повністю охоплена вогнем.

Як повідомляє Управлінян ДСНСУ в Тернопільській області, ця пожежа трапилась в селі Нараїв Бережанського району 11 жовтня.

Про героїчний вчинок сільського голови, який живе поруч з місцем надзвичайної події, стало відомо лише згодом.

За повідомленням рятувальників, травмовану пенсіонерку сільський голова виніс з охопленого вогнем будинку і передав в руки медикам викликаної ним швидкої ще до прибуття пожежних розрахунків.

“Жінка, ймовірно, отруїлася продуктами горіння. На щастя, поряд живе сільський голова Євген Здебський. Чоловік опинився на місці події до приїзду вогнеборців. Оцінивши небезпеку ситуації, він, не вагаючись ні секунди, проник у палаючий будинок та врятував жінку, яка вже самостійно не могла вийти з хати. Євген терміново викликав швидку медичну допомогу та передав жінку до рук медиків”, – повідомили надзвичайники.

Рятувальники ж, які прибули на виклик, загасили пожежу.

“На місце події прибув черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління у складі 4 осіб. На момент  прибуття площа загорання становила близько 60 м.кв. Завдяки злагодженим та професійним діям бійців ДСНС пожежу ліквідували”, – йдеться в повідомленні.

Як видно на фото, опублікованих надзвичайниками, хата згоріла дощенту – вціліли лише стіни. І, завдяки героїчному вчинку сусіда Євгена Здебського, – їх мешканка.

ф1ф2