Кількість хворих на Covid-19 у Тернополі методично зростає (Мапа)

Другу добу поспіль із виявлених у Тернопільській області нових випадків коронавірусу найбільше випадків заражень – серед мешканців Тернополя.

Як повідомляє станом на ранок 26 червня Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України, за минулу добу на Тернопільщині було підтверджено 42 нових випадки коронавірусу, 19 із яких – у Тернополі.

“За попередню добу: проведено 941 дослідження методом ПЛР і підтверджено 42 випадки зараження вірусом Covid-19. Географія поширення нових випадків: м. Тернопіль – 19 осіб”, – сказано в ранковому повідомленні Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Читайте також: Тернопіль – лідер за приростом нових випадків Covid-19 на Тернопільщині (Мапа)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за даними лабораторного центру МОЗ, за добу 24 червня на Тернопільщині було виявлено 29 нових випадків Covid-19, з яких 15 – у Тернополі. Таким чином кількість хворих на Covid-19 у Тернополі методично зростає другу добу поспіль.

Читайте також: Кількість нових випадків коронавірусу в Україні перевалила за тисячу на добу

Станом на ранок 26 черня, інформує обласний лабораторний центр МОЗ, на Тернопільщині на коронавірус хворіє 721 мешканець області. Найбільше хворих на Covid-19 серед регіонів Тернопільщини зараз у Тернополі – 283.

Читайте також: Глава МОЗ назвав регіони України, де найбільше летальних випадків від Covid-19 (Відео)