Кількість жертв пожежі в Одесі зростає: рятувальники оцінили можливість знайти живих (Відео)

Фото - сайт ДСНСУ
Фото – сайт ДСНСУ

На місці масштабної пожежі в коледжі в центрі Одеси надзвичайники знаходять тіла загиблих одне за одним і кількість жертв може становити понад 15 осіб.

Ніхто з тих, хто залишився в коледжі Одеси під час масштабної пожежі, вижити не міг. Про такий свій попередній висновок заявляють рятувальники, які від ранку 4 грудня досі не можуть повністю загасити пожежу, що охопила понад 4 тисячі квадратних метрів навчального корпусу. Досі зниклими безвісти вважають 13 осіб.

Як повідомив заступник очільника ГУ ДСНСУ в Одеській області Олександр Крицький, рятувальники оглянули всі вцілілі приміщення шестиповерхової будівлі, включно з підвалом, але нікого живого там не знайшли.

“Тяжко це казати, але надії немає… Я особисто обійшов всі приміщення, був там, де казали, що нібито в підвалі є люди. Нікого там немає”, – сказав Крицький про вірогідність знайти хоч когось вцілілого у згорілій будівлі.

Читайте також: Зеленський про трагедію в Одесі: «Не хочу нікого обманювати»

Тим часом станом на 15 год 30 хв 6 грудня кількість жертв пожежі зросла до чотирьох: рятувальники майже одночасно знайшли на згарищі тіло жінки і чоловіка. Їх особи на момент публікації цієї новини ще були не встановленими. Про віднайдення тіл повідомили в ДСНСУ та в ГУ Нацполіції в Одеській області.

Читайте також: Фахівці назвали попередню причину масштабної пожежі в Одесі (Відео)

До цього ввечері 5 грудня надзвичайники на згарищі знайшли тіло жінки – викладачки коледжу Анни Бортюк, яка до останнього свого подиху рятувала студентів, виводячи їх будівлі, що палала.

Читайте також: «Повідомила, що задихається, і попрощалась», — поліція назвала імена зниклих безвісти в смертельній одеській пожежі (Відео)

Раніше, у день пожежі 4 грудня, в лікарні від травм померла 16-річна студентка коледжу Ксенія Бабенко.

Читайте також: На згарищі коледжу в Одесі знайшли перше тіло, але пошукова операція ускладнилась (Відео)

Більше – у відео 5 каналу з місця НП на у відео “Думская” і поліції Одещини.