Білецький зробив заяву після візиту Зеленського в Золоте (Відео)

Андрій Білецький. Фото з відкритих джерел
Андрій Білецький. Фото з відкритих джерел

Ветерани АТО залишаться в Золотому обороняти Донбас і Україну. Про це заявив перший комбат полку “Азов” екснардеп Андрій Білецький.

Відповідна заява лідера “Національного копусу” Андрія Білецького була оприлюднена на його каналі в Youtube.

Звернувшись до Володимира Зеленського, Білецький підкреслив, що під час розмови Зеленського з ветеранами АТО в Золотому “всі почули ваші погрози”.

Лідер “Нацкорпусу” заявив, що якщо ветеранів АТО з Золотого спробують забрати силовим методом, то туди прибуде ще більше добровольців

“Замість декількох десятків людей наступного тижня там буде тисяча”, – заявив Білецький.

Він наголосив, що якби ветерани АТО ходили по Золотому зі зброєю, то місцеві мешкацні давно виклали б у мережу відповідні фото.

Манеру ж спілкування Президента України з добровольцями в Золотому Андрій Білецький назвав “побутовим хамством”.

Читайте також: Через розведення військ ветерани АТО організовують свою лінію оборони на передовій Донбасу (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 26-27 жовтня Президент України був з робочою поїздкою в Золотому де, за мінськими угодами, заплановане розведення військ. Після оголошення таких мінських планів у Золоте приїхали добровольці, які заявили, що в разі розведення військ стануть на позиції, з яких відійде ЗСУ.

Читайте також: «Я ж не лох», — стало відомо, що обурило Президента України під час розмови з ветеранами АТО в Золотому. Повна версія (Відео)

Президент України повідомив, що під час походки в Золоте місцеві мешканці сказали йому про невідомих озброєних людей, які оселились в Золотому. Зеленський пішов з ними розмовляти. Розмова перейшла на підвищені тони, коли Володимир Зеленський почав вимагати в ветеранів АТО, щоб вони вивезли зброю з Золотого.