“Унікальна можливість побачити все”: повна версія найуспішнішої спецоперації ЗСУ за час війни на Донбасі (Відео)

Момент удару у відповідь ЗСУ по базі бойовиків на ДОнбасі. Фото - скріншот з відео
ЗСУ завдає удару у відповідь по базі бойовиків на Донбасі. Фото – скріншот з відео

 Українські військові в середині липня цього року до оголошення режиму тиші на Донбасі за 12 хвилин вогнем у відповідь на ворожі артобстріли ліквідували базу російських окупантів, знищивши два десятки одиниць військової техніки та стільки ж бойовиків.

Про таку успішну операцію українських військових, проведену за тиждень до початку “хлібного перемир’я” на Донбасі, повідомив у Фейсбук, виклавши відео, військовий волонтер Юрій Мисягін.

Він наголосив, що вперше українським військовим вдалося зняти на відео всю спецоперацію – від розвідки до успішного знищення ворога.

“Унікальна можливість побачити все”, – написав Мисягін про зняті бійцями ЗСУ кадри.

Волонтер наголосив, що бойова спецоперація була проведена кількома підрозділами 54-ї бригади ЗСУ на чолі з бойовою розвідгрупою К-2 після того, як 15 липня російські окупанти обстріляли з гаубиць калібру 122 мм українські позиції.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

Маючи дані про майбутній ворожий обстріл, українські військові вислали розвідників, щоб зафіксувати вогневі позиції, з яких російські окупанти вестимуть артилерійський обстріл. Це дало вкрай важливу інформацію, та через неможливість відкрити адекватний вогонь у відповідь по ворогу відразу командування бригади вирішило знищити російських окупантів на їх базі.

Операція відплати російським окупантам була швидкою.

“Всього 12 хвилин вистачило бойовій розвідувальній групі К-2 і команді “Міністерства магії” з 54-ї механізованої бригади, щоб ворог на собі відчув всю силу і міць української піхоти”, – констатував Юрій Мисягін.

Читайте також: «Це за наших медиків»: бійці ЗСУ розгромили позиції бойовиків на панівних висотах передової Донбасу (Відео)

За даними волонтера, у результаті удару у відповідь українських військових були знищені два десятки одиниць військової техніки російських окупантів і стільки ж бойовиків.

Читайте також: Терористи кинулись навтьоки: бійці ЗСУ на Донбасі розбили позицію бойовиків «ювелірним» ударом у відповідь (Відео)

“Це була найшвидша і найуспішніша операція в історії війни на Донбасі. І ми назвали її “Мат”, – так охарактеризували свій успіх у знищенні бази російських окупантів Донбасу бійці розвідгрупи К-2 54-ї бригади ЗСУ.

ф2