Бійці ЗСУ зняли кадри, як російські окупанти просуваються вперед на Донбасі всупереч перемир’ю (Відео)

Фото – скріншот з відео ЗСУ

Російські окупанти Донбасу від 27 липня використовують всеосяжний режим тиші для просування вперед і захоплення нових територій у “сірій” зоні.

Відеокадри, що засвідчують це, зняли українські військові на передовій Донбасу. Це відео опублікував у Фейсбук волонтер фонду “Повернись живим” Андрій Римарук.

“Саме так російські найманці продовжують порушувати домовленості, риючи нові позиції впритул до наших. Схиляю голову перед витримкою наших бійців, бо вже б давно тихенько накрутив ПБС, шльопнув і закурив би цигарку”, – написав у коментарі до відео український волонтер.

Читайте також: Учасник ТКГ назвав площу території, яку РФ окупувала на Донбасі після підписання Мінських угод (Відео)

Андрій Римарук зазначив, що приготування російських окупантів до активних бойових дій і прагнення ворога просунутись у “сірій зоні” засвідчують, що миру на Донбасі Кремль не прагне.

“До кінця режиму припинення вогню лишилось недовго, враховуючи прибуття гумконвою та чергову порцію погроз з Москви”, – зазначив Римарук.

Читайте також: Бойовики другу добу ведуть наступальні дії на Донбасі – Міноборони України (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, Міноборони України 17 серпня повідомило, що на Приазов’ї зафіксований факт грубого порушення бойовиками умов перемир’я – там російські окупанти зводять нові позиції у бік позицій ЗСУ під Водяним.