Військовий парад 24 серпня в Києві таки буде? Гройсман знайшов альтернативу рішенню Зеленського: “Це буде парад гордості” (Відео)

ГройсманПрем’єр-міністр України впевнений, що військовий парад до Дня Незалежності України 24 серпня цього року пройде київським Хрещатиком.

Володимир Гройсман сьогодні на засіданні Кабміну доручив відомствам знайти гроші на його проведення.

При цьому Гройсман наголосив, що ініційовані Президентом України премії військовим на загальну суму 300 млн грн залишаються в силі.

“Це буде парад гордості, доблесті, гідності нашого українського народу”, – сказав про майбутній цьогорічний військовий парад Прем’єр-міністр України.

Читайте також: Верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський скасував військовий парад з нагоди Дня Незалежності України (Відео)

Більше – у відео Espreso.TV

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 9 липня Президент України зробив заяву про те, що проведення військового параду в Києві 24 серпня скасовує, а гроші, які пішли б на “помпезне” дійство, краще віддати як премії всім українським військовим.

Читайте також: Порошенко зреагував на скасування параду 24 серпня: «Це залежить від пріоритетів пана Зеленського» (Відео)

Скасування Зеленським параду сколихнуло суспільство. На сайті Президента України після цієї заяви Володимира Зеленського зареєстровані вже дві питиції з вимогою парад 24 серпня на Хрещатику провести.

ф2ф3ф1

Ветерани і добровольці АТО заявили, що все одно вийдуть на свій парад 24 серпня. Учасник бойових дій, колишній гранатометник 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександр Погребиський у Фейсбук запустив флешмоб з хештегом #Наш_Парад2019.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій сьогодні також закликав українських військових і цивільних прийти у День Незалежності України на Хрещатик.