Російські окупанти вдарили авіаракетами по українському селу на Донбасі (Фото)

ф2Внаслідок ворожого ракетного обстрілу жертв серед цивільних мешканців прифронтового українського села Донбасу немає.

Як повідомляє прокуратура Донецької області, 3 травня бойовики “ДНР” вчинили ракетний обстріл українського прифронтового села Павлопіль Донецької області.

По селу, в якому живуть мирні мешканці, російські окупанти вдарили із забороненої зброї – некерованих російських ракет, залишки яких українські слідчі знайшли на місці ворожого обстрілу.

“Під час огляду місця події виявлено авіаційну некеровану ракету типу НУР-80 дальністю близько 2 км, що перебуває на озброєнні РФ”, – йдеться в повідомленні прокуратури Донеччини.

За фактом ворожого обстрілу прокуратура Донецької області відкрила кримінальне провадження. Зібрані на місці докази прокурори мають намір долучити до доказів в справі військової агресії Росії проти України.

“Знайдений речовий доказ долучено до матеріалів кримінального провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України. У подальшому зібрані докази через Офіс Генерального Прокурора будуть передані до Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду” , – повідомили в прокуратурі.

Прокуратура Донеччини оприлюднила фото залишків російської авіаракети та наслідки обстрілу нею українського села на Донбасі.

ф1ф2