“Ігри нескорених” для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн

фото: Ігри нескорених

“Ігри Нескорених 2.0” у 2020 році для поранених військовослужбовців та ветеранів пройдуть онлайн. Реєстрація на захід триватиме до 25 жовтня.

“У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення  змагань у звичному форматі у 2020 році неможливо. Але ми лишаємось спільнотою нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди, і не зважаючи ні на що ми продовжуємо забезпечувати безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту”, — повідомили на сайті заходу.

Організаційний комітет зазначив, що формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряда. Все що потрібно для участі –  бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, паверліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Детальна інформація про порядок проведення онлайн-змагань – за посиланням.

Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. 6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці.