Ігри Кремля: бойовики назвали умову, за якої підуть в наступ на Донбасі і навіть відкриють “другий фронт”

Придністров'я-бігборд в місті з гербомТерористи, які окупували частину українського Донбасу, оголосили, кого наступного підуть “визволяти”.

У самопроголошеній “ДНР”, яку не визнала навіть Росія, ретельно озвучують “темники”, що надходять із Москви.

На замовлення Росії в терористичній “ДНР” вже заявляють, що готові допомогти будувати “рускій мір” кров’ю і на інших чужих землях, зокрема, в такому ж самопроголошеному Придністров’ї.

Керівництво бойовиків “ДНР” вже “офіційно” визнало, що “там наші брати, і, звичайно ж, у разі нападу на них, нам доведеться їм допомагати”, – заявив так званий глава зовнішньополітичного відомства терористичної “ДНР” Олександр Кофман.

Читайте також: Лідери бойовиків погоджуються на статус Донбасу як «другого Придністров’я» (Відео)

Більше того, сепаратистські сайти наводять і ще одну цитату Кофмана від 15 червня, в якій він заявляє, що події в Придністров’ї бойовики окупованої української Донеччини напряму пов’язують зі своїм можливим наступом на Донбасі.

“ДНР піде в наступ у разі атаки України на Придністров’я. У разі загострення ситуації в Придністров’ї, якщо там поновляться бойові дії, армія ДНР буде готова надати підтримку ПМР”, – заявив Кофман, додавши, що в загостренні ситуації в Придністров’ї впевнений.

Звісно, Україна не збирається нападати на Автономне територіальне утворення з особливим правовим статусом на території Молдови.

Читайте також: Третій фронт? У Придністров’я прибуває з Москви «гумконвой Путіна» (Відео)

Тема набула резонансу для Росії і її самопроголошених сателітів, коли Україна у травні, прийнявши 5 законів, серед іншого, раніше передбаченого тепер денонсованими угодами, заборонила транзит своєю територією російських військових у Придністров’я (а там їх у двох мотострілкових батальйонах, у батальйоні охорони, вертолітному загоні і ряді підрозділів забезпечення із “миротворчою” місією перебуває приблизно 1,5 тисячі).

Читайте також: Рада скасувала низку угод про військове співробітництво з Росією

Міноборони Росії чи не одразу ж заявило, що має серйозний намір боронити територію невизнаної Придністровської республіки, оскільки, мовляв, її хочуть ліквідувати силою і для цього спецслужби США за участю військових відомств України, Молдови та Румунії вже навіть нібито розробили спеціальний план.

Все це можна було б вважати абсолютною маячнею Росії, що її гаряче підтримують бойовики “ДНР”, однак полковник ФСБ і російський терорист Ігор Гіркін (“Стрєлок”), руками якого Росія безпосередньо анексувала Крим і роздмухала ситуацію до війни на Донбасі, назвав Придністров’я, де воював також, наступним місцем “спецоперації” Росії.

Читайте також: Терорист Стрєлков назвав наступне місце «спецоперації» Росії

Про те, що після України Путін може взятись за Молдову, говорили і в НАТО.

Читайте також: У НАТО назвали наступну “мішень” Путіна

Тепер таким маріонеткам Кремля, як Кофман з “ДНР” та йому подібним, Москва доручила озвучувати подібні заяви, розхитуючи ситуацію і нагнітаючи її в новому регіоні.

“Блокада Придністров’я, яку з травня влаштували Молдова і Україна, закривши доступ російським вантажам і миротворцям через свої території в ПМР, обернеться відкриттям другого фронту”, – недвозначно озвучує замовнене представник бойовиків Донбасу Кофман.

Додамо, що Придністров’я межує з Україною, безпосередньо – з Одеською областю.