У Києві прогриміли вибухи: вибухотехніки знешкодили бомби, закладені біля станції метро (Відео)

Фото – Фейсбук Віталія Кличка

У Києві біля станції метро “Мінська” сьогодні в обідню пору прогриміли вибухи – вибухотехніки на місці знешкодили дві закладені там зловмисником саморобні бомби.

Як повідомив у Фейсбук міський голова столиці Віталій Кличко, вибухотехніки знайшли дві саморобні бомби, підкладені біля торгових кіосків ринку “Мінський” біля станції метро.

За словами Кличка, про закладену там вибухівку правоохоронців телефоном повідомив невідомий. Попередження виявилось правдивим. Дві виявлені бомби вибухотехніки знешкодили на місці, евакуювавши людей із прилеглої території.

"Близько 12 години дня анонім повідомив по лінії 102 про замінування двох автокіосків за адресою Оболонський проспект, 26. Правоохоронці та вибухотехніки перевірили цю інформацію та виявили небезпечні предмети. Всіх людей терміново евакуювали. Периметр навколо кіосків взяли під контроль правоохоронці та рятувальники. Вибухівку, закріплену між легковою автівкою та автокіосками, знешкодили", - написав Віталій Кличко.

Як повідомляє ГУ Нацполіції Києва, рештки саморобних вибухових пристроїв правоохоронці відправлять на експертизу і будуть з'ясовувати, хто заклав вибухівку. Вибухотехніки оглядають всю прилеглу територію на предмет інших закладених вибухонебезпечних предметів.

Кадри, як прогриміли вибухи при ліквідації на місці знайдених вибухових предметів, опублікувала у Фейсбук спільнота "Київ Оперативний".