У Києві сталась пожежа з масовою евакуацією – кадри з місця НП (Відео)

Фото – ГУ ДСНУ в Києві

Сьогодні о десятій годині у Києві спалахнула пожежа у столичній інженерній гімназії на Позняках. У навчальному закладі провели масову евакуацію – із задимлених класів вивели півтори тисячі гімназистів. Діти і педагоги не постраждали.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Києві, вогонь охопив приміщення їдальні на першому поверсі чотириповерхової будівлі навчального закладу. Гімназією ширився їдкий дим. З приміщень евакуювали 1,5 тисячі учнів.

“До прибуття рятувальників адміністрацією було проведені заходи евакуації персоналу та учасників навчального процесу. Вогнеборці відразу приступили до гасіння пожежі”, – повідомили надзвичайники.

"Був запах диму. Паніки в нашому класі не було. Нас організовано вивели", - розповіли ТСН евакуйовані гімназисти.

Щоб ліквідувати пожежу на площі 25 квадратних метрів, чотирьом пожежним машинам знадобилося пів години. О 10 годині 35 хвилин, за даними рятувальників, пожежу загасили.

"Загиблих та травмованих немає. Причина виникнення пожежі з'ясовується правоохоронними органами", - повідомили в ГУ ДСНСУ Києва.

Зараз на місці НП вже працюють служби, що мають встановити причину пожежі. За попередніми даними, спалахнути на кухні навчального закладу могло через замкнення електричного обладнання. Остаточну причину пожежі встановлять слідчі.

Більше подробиць з місця НП у Києві - у відео ТСН