«ЄС шукає улюблені граблі» — в МЗС Росії цинічно відреагували на продовження «кримських» санкцій

Європейскій Союз продовжив ще на рік санкції через російську анексію Криму — до 23 червня 2023 року. Про це 21 червня повідомляє сайт Ради Євросоюзу.

Це — пакет обмежень, який щорічно продовжується, інформує Крим.Реалії. Санкції стосуються імпорту з Криму, інфраструктурних та фінансових інвестицій до Криму, а також туризму.

Обмежувальні заходи, які тепер діють, включають заборону на імпорт в ЄС товарів із Криму або Севастополя, а також інфраструктурні або фінансові інвестиції та туристичні послуги в Крим або Севастополь. Зокрема розвідка й видобуток нафти, газу і мінеральних ресурсів також підлягає обмеженням ЄС.

Речниця МЗС Росії Марія Захарова відреагувала на продовження Євросоюзом «кримських» санкцій. Зокрема, вона написала в соцмережає про те, що в ЄС «знають, що рішення було прийнято на основі кримського референдуму… Знають, але все одно шукають улюблені граблі».

Відомо, що згаданий референдум був незаконним, оскільки проводили його під дулами автоматів російських військових і він не базувався на законах ані України, ані Росії.