Єрмак про бійців “Азовсталі”: “З деякими з них є зв’язок”

Андрій Єрмак

Україна продовжує робити все, щоб повернути додому українських оборонців “Маріуполя”, які були виведені з оточеної військами РФ “Азовсталі”.

Про це голова Офісу президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю виданню “Лівий берег“.

Він пояснив, що цією спецоперацією продовжує займатись Головне управління розвідки Міноборони України.

“Сьогодні це головне завдання, в тому числі ГУРу”, – сказав Єрмак.

Читайте також: “Таких операцій ніколи в історії не було”, – Білецький про прорив вертольотів в оточений Маріуполь (Відео)

Він зазначив, що достеменно умов утримання російськими окупантами українських оборонців "Азовсталі" не знає, та головне - вони живі.

"ГУР постійно тримає це на контролі, з деякими з них є зв'язок", - сказав про українських оборонців "Азовсталі" Андрій Єрмак.

Читайте також: У Міноборони України пояснили, чому українських оборонців “Азовсталі” вивели на окуповану РФ територію (Відео) 

Він зазначив, що сподівається на прискорення завершальної фази спецоперації з повернення українських оборонців Маріуполя на підконтрольну Україні територію.

"Процес щодо їх звільнення не зупиняється ні на годину. Я дуже сподіваюсь, що наразі він ввійде в свою активну фазу, і ми почнемо повертати наших героїв до України", - наголосив глава Офісу президента України.

Читайте також: Зеленський назвав кількість українських захисників “Азовсталі”, які зараз у полоні РФ (Відео)