Єрмак пояснив, чому падає рейтинг Зеленського: “Кілька причин” (Відео)

Падіння рейтингу Президента України Володимира Зеленського зумовлено рядом об’єктивних причин, пов’язаних як з глобальними світовими процесами, так і з ситуацією в Україні.

Про це заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна 24” глава Офісу Президента України Андрій Єрмак. Він  назвав три основні причини падіння рейтингу Зеленського.

“Причина перша – є якась закономірність, непрості часи, Covid-19, ми спостерігаємо цю тенденцію не тільки в Україні. Причина друга – проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює найпотужніша машина як всередині країни, так і ззовні… Сьогодні потік брехливої ​​інформації, не критики, а практично відвертих образ, просто не припиняється. Не будемо говорити, звідки, хто замовник – це всім відомо, не потрібно навіть говорити. Розсудливі люди, які дивляться, слухають, обурені цим потоком”, – сказав Єрмак.

За словами глави офісу Президента України, третьою причиною зниження рейтингу Володимира Зеленського як глави держави є низький рівень інформаційної політики влади.

"Третя причина - рівень інформаційної політики залишає бажати кращого. Люди повинні відчувати, що їм стає жити краще, це найголовніше. Але дуже важливо, що робить влада для того, щоб завтра стало жити краще. Влада не має жодного свого телеканалу, проти неї працює абсолютно інша система. На сьогоднішній день причини такі. Причини не в тому, що президент Зеленський, як писали десь, "за два роки зумів розвалити процвітаючу країну, знищити найкращу медицину", - сказав Єрмак.

Читайте також: Половина українців за відставку Зеленського та розпуск Кабміну і ВР – Центр Разумкова

Керівник Офісу президента додав, що Офіс  глави держави розуміє причини падіння симпатій українців до влади і робить все, щоб виправити ситуацію.

"Ми не скаржимося, цього від нас ніхто не дочекається", - наголосив Єрмак.

Більше - у повній версії в інтерв'ю глави Офісу Президента України Андрія Єрмака телеканалу "Україна 24".

1 1 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
бандерівець

з точки зору психології- це проекція. а висловлюючись просто- від долбо..об.