“Є п’ять варіантів”, – радник української делегації в ТКГ про план України щодо Донбасу

Фото – depositphotos

Україна наразі не переходить до “плану Б” щодо Донбасу, оскільки розраховує на прогрес у переговорах за планом “А”. Загалом же українська сторона має п’ять варіантів дій задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це сказав в ефірі телеканалу “Україна 24” радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

“На рівні політичних радників, можливо, будуть якісь зрушення, тобто може бути засідання або зустріч в іншому форматі. Таким чином, ми кваліфікуємо цей процес як план “А” і не бачимо формальних підстав переходити до плану “Б”, рано ще про нього говорити”, – сказав Арестович.

Радник української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі пояснив, що "план Б - це фігура мови".

"Є заява ще річної давнини секретаря РНБО Данилова, який сказав, що рішенням РНБО затверджено п'ять варіантів подій, якщо Росія вийде з нормандського формату, або він буде визнаний недійсним. Думаю, цей план "Б" означає розвиток події за п'ятьма різними варіантами. У цьому сенсі він є", - наголосив Арестович.

Читайте також: Кравчук назвав новий спосіб України примусити Росію до миру (Відео)

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна може перейти до плану "Б" щодо Донбасу на початку 2021 року.

Читайте також: Арестович пояснив, чому Україна не відмовляється від плану “А” на Донбасі (Відео)

Радник української делегації в ТКГ після заяви Кравчука пояснив, що план "Б", який включає введення на Донбас міжнародних миротворчих сил, Україною розроблений, але це ще тільки документ для політичних дискусій.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Буба

Но президент же сказал, что до 9 декабря. Или спи…ел зельц?