“Іду на Ви”: Батальйон “Азов” проведе у Харкові смолоскипну ходу

загруженноеБатальйон “Азов” має намір провести в день Покрови Пресвятої Богородиці ходу в Харкові. Марш під назвою “Іду на Ви” розпочнеться 14 жовтня о 18:00 біля стели на площі Конституції. Про це батальйон повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

“Брати і сестри, 14-го жовтня Харків знову почує бойовий клич кращих синів землі. Клич, під яким протягом століть славні борці за незалежність нашої України йшли на смерть в ім’я великої ідеї. Проведення маршу ініціює полк особливого призначення “Азов” і Харківська ініціативна група Соціал-національної асамблеї, тому, як всім вже відомо, очікуються провокації!” – йдеться в повідомленні.

Як вважають в батальйоні, пора справою показати свою любов і відданість української нації.

"Сьогодні ми продовжуємо благородну справу наших героїчних предків, які боролися і проливали свою кров за Рідну землю, адже час, коли ми тільки пишалися подвигами прадідів, закінчилося! Також ми всі розуміємо, що захід має пройти на найвищому рівні! Ми докладаємо величезних зусиль, щоб розвіяти ворожу пропаганду, але від провокаторів у колоні нас ніхто не може застрахувати. Тому ми оголошуємо всім учасникам маршу деякі правила! Категорично забороняється використовувати петарди. Якщо на вас напали під час ходи - не влаштовуйте бійку! По можливості, потрібно провокатора і негайно повідомте міліції! Колона буде довгою, тому можливі проблеми з вигукуванням гасел. Повідомляємо вам, що "заряджати" можуть тільки люди з мегафонами. Гасла будуть однаковими, як в голові, так і в кінці колони. Також нагадуємо вам, щоб ви по можливості приносили свої смолоскипи!" - повідомили в "Азові".