Підозрюваний у переховуванні російського “Бука” при збитті МН17 зробив заяву в українському суді (Відео)

Цемах після затримання українськими спецслужбами
Цемах після затримання українськими спецслужбами

Начальник  так званого «ППО ДНР» часів збиття «Боїнга» МН-17 Володимир Цемах заявив, що його там не було в момент, коли 17 липня 2017 року біля окупованого Сніжного на Донбасі був збитий МН17.

Таку заяву затриманий українськими спецслужбами екс-бойовик терористичної “ДНР” зробив під час засідання апеляційного суду Києва 30 липня. На цьому засіданні суд розглядав апеляцію захисту Цемаха на тримання його під вартою.

Попри аргументи адвоката про начебто незаконне затримання екс-бойовика суд залишив в силі запобіжний захід – Володимир Цемах буде за ґратами до 25 серпня.

Читайте також: Начальник «ППО ДНР» часів збиття «Боїнга» МН-17 уже в Києві: подробиці важливого затримання українських спецслужб (Відео)

Поки судді були в нарадчій кімнаті, Володимир Цемах , який брав участь у судовому засіданні по скайпу з СІЗО, відповів на кілька запитаннь журналістів.

Читайте також: Російський телеканал оприлюднив кадри, на яких бойовик Цемах зізнається, що «ховав «Бук» (Відео)

Якість звуку не найкраща, та можна розібрати, що опинившись в руках українського правосуддя Цемах всепереч своїм попереднім заявам російським ЗМІ, тепер свою причетність до збиття “Боїнга” і переховування російського “Бука” заперечує – заявляє, що, мовляв, 17 липян 2014 року був поза межами Сніжного і виконував інше бойове завдання російських окупантів.

Всі подробиці - у відео з зали суду 5 каналу і The Insider Ukraine