Нідерланди заявили про цінного свідка у справі MH17 (Відео)

Наслідки авіакатастрофи "Боїнга-777" рейсу МН17 на Донбасі влітку 2014 ркоу. Фото - REUTERS
Місце падіння “Боїнга-777” рейсу МН17, збитого російським “Буком” на Донбасі влітку 2014 року. Фото – REUTERS

Свідок у справі MH17 бачив, як запускали ракету російського “Бука”, що в липні 2014 року збила пасажирський “Боїнг-777” над Донбасом.

Про наявність у міжнародної слідчої групи такого цінного свідка заявив прокурор Нідерландів Фред Вестербеке в ефірі телеканалу CBS News.

Вестербеке не уточнив, чи цей свідок єдиний, однак наголосив, що очевидець запуску російської ракети по цивільному лайнеру у міжнародного слідства є.

“У мене є очевидець. І скільки, я не сказав скільки”, – сказав глава Національної прокуратури Нідерландів.

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Вестербеке наголосив, що у Міжнародної слідчої групи немає сумнівів у тому, що цивільний літак, на борту якого загинули 298 людей, був збитий саме російською ракетою, випущеною з “Бука”, що належить російській армії, а саме 53-ій зенітній ракетній бригаді, дислокованій у Курську.

Читайте також: Справа MH17: Нідерланди висунули звинувачення підозрюваним, одного з яких на суді в Гаазі захищатиме міжнародна група адвокатів