Іде евакуація: пожежа спричинила вибухи на артскладах під Маріуполем (Фото)

Із військової частини евакуюють особовий склад. У Міноборони кажуть, що причиною вибухів стала пожежа в полі, що перекинулась на склад боєприпасів.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Донецькій області, вибухи на складі боєприпасів почались сьогодні близько 16 години 20 хвилин.

Склади розташовані біля села Малояспіль, що за 36 км від Маріуполя. Про постраждалих не повідомляють.

“На місце виїхали співробітники Нікольського відділу поліції та відповідальні від керівництва поліції Донеччини спільно з військовою прокуратурою області. Правоохоронці взяли територію в оточення, аби люди не потрапили у вогняну пастку”, – йдеться в повідомленні.

ф1

У  прес-службі Міноборони України повідомили, що з території військової частини розпочато евакуацію особового складу. В Міноборони заявили, що причиною вибухів стала пожежа в полі, що перекинулась на артилерійський склад.

"Сьогодні, близько 15.00, поблизу населеного пункту Новоянисоль Нікольського району Донецької області під час пожежі на полях сільськогосподарських виробників відбулося перекидання полум’я на територію військового складу однієї з військових частин, що дислокується у зазначеному районі, внаслідок чого на об’єкті виникла пожежа.

Наразі триває евакуація особового складу та вживаються заходи щодо локалізації пожежі.

З метою з’ясування обставин, що призвели до надзвичайної ситуації на місце події відбуває оперативна група офіцерів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України на чолі із заступником Міністра оборони України", - йдетсья в повідомленні військових.