“Іде битва за Україну”, – Жданов назвав ключову ознаку підготовки вторгнення РФ в Україну

Україна опинились в епіцентрі геополітичної гри між Росією і Заходом, ходом в якій може бути вторгнення Росії в Україну. Наразі ж біля кордонів України немає критичної кількості військ РФ та їх інфраструктури, які б свідчили про намір близького військового вторгнення Росії вглиб України.

Про це військовий експерт Олег Жданов заявив в ефірі телеканалуУкраїна 24“.

“На жаль, іде велика геополітична гра між США та Російською Федерацією. Вона полягає саме в битві за Україну. Кожен використовує її на свою користь. Наша влада розігнала таку хвилю, що у населення майже паніка — чи буде вже завтра війна, чи ні. На сьогодні, аналізуючи ситуацію, у Росії немає ні другого ешелону, ні резерву. У них є сили та засоби на один удар, але що робити далі? І вони не накопичують резервів біля наших кордонів в тому обсязі, який потрібен для повномасштабного вторгнення. Ще одна важлива розвідознака – немає розгортання польових шпиталів. А ми розуміємо, що без шпиталів…”,  – сказав Олег Жданов.

Читайте також: Війська РФ під кордоном України: з’явились кадри з місця дислокації (Фото)

Військовий експерт впевнений, що наразі повномасштабне військове вторгнення вглиб території України Росія не готує. На думку Жданова, підтягування підрозділів армії РФ до кордонів України - це частина політичної гри Путіна, яка на практиці може вилитись найбільше - у загострення російськими окупантами ситуації на Донбасі.

"Це все - тиск на Україну. Максимум, чого ми можемо очікувати, - це посилення обстрілів на Донбасі, і, до речі, вони створюють інформаційний привід для цього. Йдеться про історію з нібито убитим 5-річним хлопчиком на околиці Донецька нашим безпілотником, хоча ми зараз не використовуємо безпілотники. Це привід для того, щоб відкрити вогонь", - сказав про дії РФ військовий експерт.