З’явились результати ДНК-експертизи тіла, яке бойовики передали українській стороні на Донбасі

Військовий медик, якого російські окупанти вбили на Донбасі 13 липня. Фото – Vitalii Moroz

Тіло, яке російські окупанти Донбасу передали 17 липня українській стороні, – це вбитий бойовиками 13 липня український військовий медик Микола Ілін.

Про такі результати ДНК-експертизи повідомляє Штаб ООС.

“Результати експертизи ДНК показали, що тіло військового, якого днями передали на підконтрольну Уряду України територію, – це загиблий медик-сержант Микола Ілін”, – йдеться в повідомленні.

У штабі ООС додали, що прощання з героєм буде в Києві 22 липня, і підтвердили інформацію про Іліна, що раніше з’явилась у ЗМІ.

“Загиблий сержант Микола Ілін дійсно був громадянином Естонії, проходив військову службу в підрозділі ЗС України на законних підставах. Згідно з чинним законодавством, а саме Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, можуть у добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу у Збройних Силах України”, – проінформували в штабі ООС.

Читайте також: Окупанти Донбасу передали українській стороні тіло: потрібна експертиза ДНК

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 17 липня бойовики біля КПВВ “Мар’їнка” на лінії розмежування на Донбасі передали українській стороні тіло. Як стверджували окупанти, – це вбитий ними 13 липня із засідки український військовий медик.

Читайте також: З’явились дані про загиблого на Донбасі військового медика: іноземець, який воював за Україну (Фото, Відео)

Штаб ООС заявив, що тіло настільки понівечене, що для його ідентифікації знадобиться ДНК-експертиза.

Читайте також: Розстріл військового медика на Донбасі: безпілотник ЗСУ зняв злочин бойовиків (Відео)