З’явились дані про причини, які могли спричинити смертельну пожежу в реанімації лікарні Запоріжжя (Відео)

Реанімація лікарні в Запоріжжі після пожежі. Фото – ДСНСУ

Перші результати розслідування причин смертельної пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні, де в ніч на 4 лютого загинули 4 людини, виявили порушенння в протипожежній безпеці лікувального закладу.

Як повідомляє ТСН, про це йшлося сьогодні під час наради за участю глави МОЗ та представників ДСНС, поліції, інших фахівців.

Так, у ГУ ДСНСУ в Запорізькій області заявили, що реанімація, де спалахнула пожежа, не була обладнана протипожежною системою.

“Припис про це порушення був складений ще минулого року, однак адміністрація лікарні це порушення протипожежної безпеки так іне виправила”, – повідомив на нараді представник ДСНСУ.

Читайте також: Знайшли чотири тіла: горіла реанімація запорізької лікарні з хворими на коронавірус (Відео)

Глава МОЗ Максим Степанов, який сьогодні побував на місці трагедії у Запоріжжі, заявив, що встановлене в лікарні обладнання для штучної вентиляції легень було новим. Магістраль, якою до реанімації подавали кисень, була встановлена в квітні минулого року.

Читайте також: Перед пожежею в реанімації лікарні в Запоріжжі був вибух – Степанов

Що саме спричинило пожежу в реанімації, встановить слідство. В рамках відкритого кримінального провадження вже призначено ряд експертиз.

Читайте також: “Все небо світилось синім”, – нові подробиці пожежі в реанімації інфекційної лікарні в Запоріжжі (Відео)

Більше подробиць про причини, які могли спричинити пожежу в реанімації лікарні в Запоріжжі, – у відео ТСН