Ярош заговорив про звільнення Донбасу за допомогою “Байрактарів” ЗСУ: “Я з 2014 року є прихильником” (Відео)

Звільнити окупований Донбас військовим шляхом Збройні сили України можуть, та зараз таке звільнення за “азербайджанським” сценарієм за допомогою безпілотників “Байрактар” не на часі через загрозу нового військового втручання Росії.

Про це радник Головнокомандувача Збройних cил України і командувач “Української добровольчої армії” Дмитро Ярош заявив в інтерв’ю телеканалу “НТА“.

"Я з 2014 року є прихильником саме військового вирішення питання звільнення окупованого сходу, бо іншого варіанту я не бачу. Але пряме втручання Росії розставляє свої акценти. Якби українським Збройним силам довелося вступити в бій з цими російсько-терористичними корпусами, які складаються з сепаратистів, колаборантів і російської вертикалі командування, то, звичайно, що ми би їх розгромили дуже швидко і вийшли до державного кордону. Але Генеральний штаб, командування Збройних сил України чудово усвідомлює, що так просто не буде. Тому тут провести паралель з Азербайджаном не дуже й можна, бо Азербайджан десятки років готував цю операцію, відповідно озброюючи свої війська, готуючи особовий склад.

Тому конкретно в цей час, з огляду на геополітичну ситуацію, загрозу широкомасштабного вторгнення Росії і відрізання нашого угруповання сил в зоні ООС з півночі і з півдня, я би цього не рекомендував робити. Але готуватися до звільнення територій через використання тих же ударних безпілотників, іншого озброєння у відповідь на ворожий вогонь треба. Ми маємо на це абсолютне право", - сказав Дмитро Ярош.

Більше – у повній версії інтерв’ю Дмитра Яроша телеканалу "НТА".