Ярош про агресію РФ проти України “Слід готуватися до симетричних ударів у відповідь” (Відео)

Дмитро Ярош. Фото – Фейсбук

Повномасштабного наступу армії Росії на Україну виключати не можна, тому Україна має готуватись до всіх можливих варіантів розвитку подій, в тому числі – і до відбиття наступу армії РФ.

Про це народний депутат України VIII скликання і командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив в інтерв’ю телеканалу “Еспресо“.

Він зазначив, що щорічні військові навчання Росії цього року відбуваються на тлі поразки Кремля в прагненні примусити Україну дипломатичним шляхом до поступок у Мінському і Нормандському процесах. Тому Кремль може використати зараз військові навчання армії РФ для вторгнення в Україну.

"Практично кожного сезону спостерігаємо навчання росіян. Вони регулярно проводять їх практично по всьому периметру нашого кордону. Ми бачимо, що і Білорусь такі навчання зараз буде більше проводити. Вони погрожують Україні. Нам треба це адекватно сприймати і готуватися до симетричних ударів у відповідь, якщо їх позбавить геть розуму і вони почнуть наступ не тільки на Сході, а, можливо, ще й на Півночі та Півдні України", - сказав Ярош.

Командувач УДА підкреслив, що рішення про вторгнення в Україну у Росії може прийняти тільки одна людина - президент РФ.

"Це питання, будуть чи не будуть наноситися удари по українських територіях, може вирішити тільки одна людина - Володимир Путін. Але українцям, на мій погляд, треба бути готовими до такого сценарію, адже розумом Росію не зрозуміти. Все може бути. До того треба готуватися", - наголосив Дмитро Ярош.

Дмитро Ярош впевнений, що в разі військового наступу Росії на захист України стануть на тільки Збройні сили, а й весь український народ.

"Путіна перемогти можна, спираючись на силу та енергію українського народу", - наголосив Дмитро Ярош.

Більше - у повній версії інтерв'ю народного депутата України VIII скликання і командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша телеканалу "Еспресо".