Ярош назвав напрямок концентрації військ РФ: “На окупацію всієї України немає сил” (Відео)

Дмитро Ярош. Фото – Lb.ua

Повністю окупувати Україну в разі нового військового вторгнення Росія не зможе за жодних обставин. Навіть якщо наступ російських військ буде на Київ.

Про це радник Головнокомандувача Збройних cил України і командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив в інтерв’ю виданню Lb.ua.

“На окупацію всієї України в них узагалі немає сил. Хоча я розумію, що вони можуть підтягнути повітряно-десантні війська, додаткові сили з пунктів постійної дислокації до районів ведення бойових дій, але щоб окупувати Україну, їм треба тисяч 500-600 особового складу, яких вони не мають. До того ж буде активний опір”, – сказав Ярош.

Він зазначив, що українське командування знає про підтягування на київський напрямок підрозділів російських військ.

"Вони вже підтягнули установки розмінування. Підтягнули понтонні мости. До речі, вони концентруються на чернігівському напрямку. Тобто, правду кажучи, київському… Треба звернути увагу на зенітно-ракетні комплекси, які мають прикривати пересування цих військових колон. Усе існує, і, слава Богу, наша розвідка це все бачить, за допомогою наших союзників у тому числі", - сказав Дмитро Ярош.

Він наголосив, що такими діями Росія намагається спровокувати Україну на паніку. Однак це хибний намір Кремля, бо за 2 години російські танки до Києва ніяк не дійдуть.

"Військові колони так швидко не рухаються. Буде ж чинитися спротив. Тому, відповідно, це доби, доби й доби. Не так просто завезти одну військову частину, а коли їх багато, це процес ще важкий і довготривалий. Тому йтиметься не про години. Тим більше, що команда головнокомандувача Валерія Залужного теж розуміє всі ці загрози, і, відповідно, Збройні сили України готуються до відбиття таких можливих сценаріїв з боку Російської Федерації. Тож легкої прогулянки в них усе одно не буде", - пояснив помилковість задуму російських окупантів Дмитро Ярош.

Він наголосив, що українські добровольці, як і Збройні сили України, готові відстоювати Україну в разі нового військового вторгнення РФ.

Більше – у повній версії інтерв’ю Дмитра Яроша виданню Lb.ua.