Гол надії Ярмоленка і втрачені очки: збірна України зіграла “валідольний” матч відбору на Чемпіонат світу-2022 (Відео, Таблиця)

Ярмоленко у матчі з Боснією і Герцеговиною вів за собою всю збірну України. Фото – УАФ

12 жовтня на “Арені Львів” збірна України з рахунком 1:1 зіграла свій сьомий матч у відборі до ЧС-2022 з футболу. Це вже шостий у цьому турнірі матч “синьо-жовтих” із нічийним рахунком.

Вибороти перемогу над збірною Боснії і Герцеговини в українських футболістів були. Надію на перемогу “синьо-жовтих” дав гол Ярмоленка, який забив вже на 15-ій хвилині матчу.

Рахунок 1:0 протримався до 77-ї хвилини, коли суперник таки пробив захист воріт П’ятова. “Валідольним” цей матч був від 15-ї хвилини, а після рахунку 1:1 стало зовсім непереливки. Збірна Боснії і Герцеговини не переставала виходити в атаки. Особливо сильним тиск на українських футболістів став у другій половині другого тайму. Збірна України сіла в оборону, а проведені Петраковим заміни картину не змінили. Результат 1:1. Збірна Боснії і Герцеговини ним задоволена. Збірна України – ні, бо втратила два очки.

"Це втома. У мене немає питань до гравців, я подякував усім. Хлопці засмучені. Потім розберемо помилки, зробимо висновки", - сказав після гри виконувач обов'язків головного тренера збірної України Олександр Петраков (на відео УАФ - із 34 хв 15 сек).

Тепер перспектива отримати путівку на Чемпіонат світу для збірної України віддаляється. Все вирішиться у грі-відповіді зі збірною Боснії і Герцеговини 16 листопада.

Тренер Петраков заявив, що відступати у боротьбі за цю путівку його підопічні не збираються.

"Шанси? Ми будемо битися до кінця, це я вам обіцяю", - сказав на післяматчевій прес-конференції виконувач обов'язків головного тренера збірної України Олександр Петраков.

Зараз у нашої збірної 9 очок і вона все ще на другій позиції у турнірній таблиці групи відбору на ЧС-2022, яку з 12-ма очками очолює збірна Франції. У фінів на третій позиції 8 очок, у Боснії і Герцеговини на четвертій - 7. Всі ці збірні мають у запасі на гру більше, ніж Україна, тому з кожним зіграним матчем збірні Фінляндії і Боснії та Герцеговини можуть підійматися у турнірній таблиці.

Більше подробиць - у відео УАФ післяматчевих прес-конференцій тренерів Боснії і Герцеговини та збірної України, а також Каналів Футбол 1,2,3.