Які міста на Тернопільщині залишаються у “червоній” зоні карантину?

фото із сайту Тернопільської міської ради

4 міста та 7 районів Тернопільщини знаходяться в “червоній” зоні карантину. Йдеться про Тернопіль, Бережани, Кременець, Чортків, а також Тернопільський, Козівський, Підволочиський, Підгаєцький, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони. Таке рішення прийняли під час засідання Державної комісії з техногенної безпеки в п’ятницю, 23 жовтня. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, на всіх цих територіях, окрім Тернополя, заборонили відвідування розважальних закладів, кафе та ресторанів, а також посадку пасажирів у потяги, а в громадському транспорті мають перевозити пасажирів лише на сидячих місцях і в масках, пише Суспільне.

У Тернополі, відповідно до рішення державної комісії, працюватимуть кафе і ресторани, також комісія дозволила у місті зупинку потягів і посадку пасажирів.

Решта районів області – в “помаранчевій” зоні. Там, нагадаємо, заборонена планова госпіталізація, проведення масових заходів більш ніж для 20-ти людей, робота кафе та ресторанів після 22-ї години.