Як “Реал” перетворив “Шахтар” на аутсайдера Ліги Чемпіонів (Відео,Таблиця)

Після трьох матчів групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” став аутсайдером групи D.

До цього призвів домашній матч “гірників”, який “Шахтар” на НСК “Олімпійський” у Києві 19 жовтня програв мадридському “Реалу” з рахунком 0:5.

Початок гри був майже рівним, хоч іспанський клуб експерти вважали фаворитом. Все стало на свої місця, після автоголу, який захисник “гірників” забив у свої ворота на 38-ій хвилині. Далі “Реал” все більше тиснув і забив у ворота донецького клубу ще 4 м’ячі, останній з яких – на 91-ій хвилині матчу. На гол престижу на домашній арені “Шахтар” так і не спромігся.

За результатами матчів третього туру групи групи D донецький “Шахтар” з сімома пропущеними голами і одним очком на останньому місці. Очолюють турнірну таблицю групи молдовський “Шериф” і мадридський “Реал”, у яких після трьох ігор по шість очок.

Більше подробиць, як мадридський "реал" 19 жовтня зробив донецький "шахтар" аутсайдером групи - в огляді матчу у відео MEGOGO СПОРТ

Оцінка тренером "Шахтаря" гри - у післяматчевій прес-конференції Де Дзербі у відео ПРОФУТБОЛ Digital