Як працюють ТРЦ у Києві (Відео)

Фото ілюстративне

В рамках ослаблення карантину в Києві сьогодні відкрилися торгово-розважальні центри. Також у столиці поновилися продуктові ярмарки.

Комісія з надзвичайних ситуацій Києва дозволила з 30 травня відкрити ТРЦ, але без роботи розважальних зон і дитячих ігрових кімнат.

При цьому торгові центри обов’язково повинні дотримуватися основних санітарних норм і регламентів: пункти температурного контролю і санітайзери на входах до ТРЦ; робота персоналу і допуск відвідувачів тільки при наявності захисних масок; регулярна дезінфекція приміщень і санітарна обробка; розмітка для дотримання дистанції в місцях можливого скупчення. Крім того, вже з цього тижня дозволена робота сільськогосподарських ярмарків, перші з них відкрилися ще 26 травня. На них також поширюються карантинні обмеження: торгові точки повинні знаходитися на відстані не менше 3 метрів один від одного; реалізація продукції тільки одного напрямку на кожній торговій точці; захисні екрани між продавцями і покупцями.

Відкриття ТРЦ у Києві: за якими правилами вони будуть працювати від 30 травня

Нагадаємо, що від 11 травня в Україні скасували деякі карантинні обмеження, запроваджені для боротьби з коронавірусом. Зокрема, дозволили роботу перукарень та стоматологічних клінік, відкрили для відвідування парки й сквери. Але не всі регіони виходять із карантину однаково. У деяких запровадили так званий адаптивний карантин, а деякі, навпаки, трохи збільшили перелік “послаблень”.