Як монетизовуватимуть “пакунки малюка”?

фото: PMG.ua

На сторінці фейсбук міністерства соціальної політики України поділились алгоритмом дій отримувача компенсації пілотного проекту з монетизації “Пакунку малюка”.

Отож замість “пакунку малюка” батьки тепер можуть отримати п’ять тисяч гривень. Як пояснили у Міністерстві соціальної політики, для цього треба зробити п’ять кроків.

Як повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики, батьки або опікуни дитини мають відкрити рахунок зі спеціальним режимом використання у відділенні Приватбанку та отримати спеціальну соціальну картку.

Потім треба звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання із заявою та пакетом документів протягом 12 місяців з дня народження дитини. У пакеті документів мають бути:

  • копія свідоцтва про народження дитини, для іноземців або осіб без громадянства - копія посвідки на постійне проживання (довідки про звернення за захистом в Україні, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту),
  • за потреби - копія рішення про встановлення опіки або копія рішення про влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя,
  • довідка з пологового будинку про неотримання "пакунку малюка".

Отримувачі можуть самостійно витрачати кошти грошової компенсації протягом року у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини для придбання товарів для дитини або породіллі.