“Я вимагаю”, – Надал різко зреагував на віднесення Тернополя до червоної зони через Covid-19 (Відео)

Міський голова категорично не згоден із рішенням Центральної комісії про віднесення Тернополя до червоної карантинної зони і вимагає не припиняти залізничне та автобусне сполучення з Тернополем із 3 серпня.

Про це міський голова Тернополя Сергій Надал заявив у своєму зверненні, опублікованому у Фейсбук.

Він звернувся до міністерства транспорту України з вимогою переглянути рішення “Укрзалізниці” та до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, аби та не припиняла міжміське автобусне сполучення з Тернополем.

“Я звертаюся до міністра транспорту. Ви вирішили, що ви господарі людських доль? Хто вам дав право вирішувати за тернополян? Ваше завдання – обслуговувати українців. Ви – слуги нашого народу. А ви подумали, що ви – господарі? Я вимагаю повернути зупинку потягів далекого сполучення на станції “Тернопіль”.

Я звертаюся до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації! Я вимагаю не зупиняти міжміське автобусне сполучення з Тернополем", - заявив міський голова Тернополя.

Сергій Надал наголосив, що "тернополяни не на словах готові стояти за свої конституційні права і свободи, своє право бути господарем своєї держави, а не слугами".

"Наше місто ніхто не змусить жити у жодній зоні", - заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також: В Україні вступили в дію нові умови карантину через Covid-19: обмеження для чотирьох зон (Графіка)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна, 31 липня Центральна комісія прийняла рішення, відповідно до якого у Тернополі з 3 серпня мають бути запароваджені карантинні обмеження червоної зони, в тмоу числі - зупинка громадського транспорту.