“Я вмію тримати удар”, – офіційно призначений очільник збірної України назвав склад свого тренерського штабу (Відео)

Чемпіон світу Олександр Петраков готуватиме збірну України до участі у ЧС-2020. Фото – УАФ

Тренувати збірну України з футболу на час її підготовки до Чемпіонату світу-2022 буде Олександр Петраков.

За 13 днів до матчу зі збірною Казахстану у відборі на ЧС виконком Української асоціації футболу офіційно призначив Петракова виконувачем обов’язків головного тренера збірної України.

Як повідомляє УАФ, у Петракова є необхідний досвід. Він з молодіжною збірною України U-20 у 2019 році виграв Чемпіонат світу.

"Я вмію тримати удар... Я зроблю все, що від мене залежить, щоб вивести команду на чемпіонат світу в Катарі", - сказав Олександр Петраков в інтерв'ю УАФ.

Він заявив про необхідність швидко знайти контакт з футболістами, щоб збірна України у наступних матчах відбору на ЧС змогла показати найкращий результат.

"Я їх всіх знаю, вони знають мене", - сказав новий тренер про футболістів збірної України.

УАФ дала Олександру Петракову 5 днів, щоб подати кандидатури до свого тренерського штабу збірної України. 

В інтерв'ю Профутбол Digital Петраков заявив: у своєму тренерському штабі хоче бачити члена тренерського штабу Шевченка Олександра Шовковського.

"Скажу, кого б хотів бачити у тренерському штабі, але я з ними ще не розмовляв. Це Андрій Анненков, який працює у Чорноморці, В'ячеслав Кернозенко - тренер воротарів, В'ячеслав Руженцев та Іван Баштовий - фізпідготовка, Олександр Шовковський. Я ще буду думати, можна запросити ще одного тренера", – сказав Петраков.

Більше подробиць - у прямій мові нового тренера збірної України Олександра Петракова в інтерв'ю УАФ та Профутбол Digital.