“І Сабо готовий працювати зі збірною”: подробиці засідання УАФ (Відео)

Архівне фото із сайту football24.ua.

Із дня закінчення 1 серпня контракту Андрія Шевченка Українська асоціація футболу шукає нового головного тренера для збірної України з футболу.

Ключовим претендентом на посаду головного тренера збірної України з футболу залишається Сергій Ребров.

Про такі підсумки засідання свого виконкому з розгляду цього питання повідомила ввечері 9 серпня Українська асоціація футболу.

Там заявили, що до наступного засідання виконкому 12 серпня сподіваються, що Сергій Ребров зможе розірвати свій клубний контракт.

Читайте також: “Безмежна вдячність Андрію Шевченку”, – в УАФ сказали, коли назвуть ім’я нового тренера збірної України з футболу

Однак УАФ не виключає, що клуб Реброва може і не відпустити, повідомляє sportarena.

"Ми в очікуванні, чим завершиться ситуація з Ребровим. Будемо розглядати інші варіанти", - сказав перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов.

Читайте також: З Ребровим “є моменти”: Павелко про призначення нового головного тренера збірної України (Відео)

Президент Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний не розуміє, чому Ребров має терміново розривати контракт з клубом, щоб очолити збірну саме зараз.

"Все одно його запросили б рано чи пізно в збірну, бо він хороший спеціаліст. Навіщо зараз в такому авралі йому за це діло братись?.. Я вважаю, що це помилка" - дивується Кварцяний.

Він упевнений, що серед українських тренерів є гідні кандидати, які могли б очолити збірну України перед Чемпіонатом світу.  

"Навіть 80-річний Сабо і то завжди готовий працювати зі збірною. Блохін, Мунтян, багато хороших... Я б Маркевича пропонував", - сказав Кварцяний.

Себе в якості потенційного кандидата в тренери збірної України Кварцяний не розглядає: "Мені не скажуть".

Більше подробиць про засідання виконкому УАФ 9 серпня з розгляду питання про призначення головного тренера збірної України з футболу - у відео sportarena