Гурти “Тріода” та “Кана” заспівають на молитовному Майдані у Зарваниці

IMG_8894Молодіжний молитовний Майдан – саме таку назву отримала нічна програма, яка чекає молодих паломників Всеукраїнської прощі до Зарваниці у ніч з 19 на 20 липня.

Організатори підготували концерт, однак цього року, зважаючи на ситуацію в України, він матиме не розважальний, а духовно-патріотичний характер.

Читайте також. Тернопілля: тисячі вірян рушили пішки на прощу до Зарваниці (Фото)

Тож організатори просять молодь взяти з собою синьо-жовтий стяг. Про це повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ.

– Концепція молодіжного молитовного Майдану на Співочому полі Зарваниці побудована таким чином, щоб донести до молоді потребу молитви за Україну в часі війни, – розповідає співорганізатор заходу Роман Демуш. – Ключова думка: у Бозі є наше спасіння, справжня радість і умиротворення. Оцим твердженням ми не має на меті абстрагувати молодіжне середовище від реальності, в якій живемо, мається на увазі воєнні дії, однак і не хочемо «заганяти» молодь у ще більшу депресію. Молодь потребує радості у Господі, а радість у Ньому можлива, коли віримо, що Він є Спасителем і нашим Відкупителем.

За словами Романа Демуша, структура нічної програми укладена наступним чином: духовні пісні молитовного Майдану представлять виконавці, що пройшли попередній відбір-кастинг, а це гурти «Глорія» (м. Тернопіль), «Елегія» (м. Тернопіль), «Глорія» (Івано-Франківська духовна семінарія), «Молода Просвіта» (м. Бурштин), Ірина Галущак (с. Завалів, Підгаєцький р-н).

Читайте також. Віряни з усіх куточків України молитимуться за мир у Зарваниці, що на Тернопіллі (Програма прощі)

Після цього відбудеться свідчення про тих, хто є «засуджений людьми, але помилуваний Богом» дасть в’язничний капелан і відповідальний за душпастирство ув’язнених в УГКЦ отець Костянтин Пантелей. Далі – концертно-патріотична програма від гурту «Тріода». Опісля – духовно-молитовна програма від молодіжного християнського гурту «Кана».