Гуртожитки “Тернопільбуду” передадуть у комунальну власність

тернопільбудВідкрита нарада щодо ситуації, що склалася навколо гуртожитків, які перебувають у приватній власності ТОВ «Тернопільбуд» відбулася 10 червня у міській раді.

Читайте також. Мер Тернополя відмінив сесію, але пікет мешканців гуртожитків відбувся (Фото)

Головував на засіданні міський голова Сергій Надал, повідомляє сайт міської ради.

Нагадаємо, тернополяни неодноразово зверталися до міського голови з проханням вирішити питання з можливістю приватизації свого житла. Востаннє мешканці гуртожитків прийшли до Тернопільської міської ради вранці 6 червня. Пікетували приміщення, хоча сесію у той день відмінили. Тоді до них на розмову виходив міський голова.

Читайте також. Візьміть до уваги: процедура оформлення власності на землю ускладнилася (Відео)

Відповідно до законодавства, рішення про приватизацію приймає міська рада. Тому об’єкти приватизації, в цьому випадку – гуртожитки, повинні бути комунальними. Сергій Надал поінформував присутніх, що відповідний проект рішення про прийняття в комунальну власність міста житлового фонду ТОВ «Тернопільбуд» підготували та винесуть на розгляд чергової сесії, що відбудеться 12 червня.

Це рішення дозволить тернополянам, які проживають у гуртожитках, приватизувати свої кімнати.

Читайте також. Тернопіль сподівався на гроші з Києва і допомагав майданівцям

Під час зустрічі обговорили також наступні кроки, які повинні здійснити мешканці після приватизації. Зокрема, міський голова запропонував людям створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що дасть можливість самостійно обслуговувати гуртожитки. До створення ОСББ гуртожитки обслуговуватиме жек, який робив це і раніше.