Гучні святкування, розважальні заходи, фестивалі на Тернопіллі всіх просять обмежити

pryomЗвернення голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця щодо обмеження проведення в області святково-розважальних заходів.

Читайте також. В АТО на сході беруть участь 860 жителів Тернопілля, поранило трьох (Відео)

Керівник облради найвищого представницького органу Тернопілля вважає, що в час, коли проливається кров, гинуть молоді хлопці і дужі чоловіки, мирне населення та діти, – не до розваг. Тож усіх, у тому числі підприємців і рестораторів попросили обмежити гучні святкування та розважальні заходи, фестивалі та дефіляди.

Подаємо текст звернення, опублікований на сайті обласної ради 17 червня:

«Шановні краяни!

На сході нашої держави  сьогодні точиться справжня  війна. Щодня уся Україна здригається від страшних повідомлень про загибель українських вояків, які віддають життя  у боротьбі із путінськими найманцями. Вони захищають не тільки Донбас, захищають кожного з нас – у центрі, на заході, півночі та півдні. Під кулями вояки Національної гвардії, спецпризначенці, усі, кому небайдужа подальша доля нашої держави, забезпечують мирне небо – зміст цих двох простих слів сьогодні, як ніколи, розуміє, напевне, кожен.

Читайте також. У Тернополі стрілятимуть фарбою за… “Кубок Шухевича”

Дух українського війська, обезкровленого режимом януковичів, наш народ підтримує матеріально – сотні мільйонів гривень перерахували українці для потреб військових.

Та потрібна їм і моральна підтримка. Пам’ятаймо, що проливається кров, гинуть молоді хлопці і дужі чоловіки, мирне населення та діти, і це страшні реалії на нашій землі. Якщо ми, тернополяни, стоїмо на позиціях, що Україна «Єдина країна» – «Единая страна», то мусимо глибоко усвідомити, що біда прийшла не на Донбас, а у наш спільний дім. Тож простягнімо руку допомоги брат братові, сестра сестрі – молитвою, добрим словом, прихистком, матеріально!

Читайте також. Тернополяни мають шанс почути, як звучить дводенцівка, телинка, най і фрілка

Дорогі земляки!

Розумію, що життя триває – народжуються діти, відзначаються ювілеї чи дні народження. Та закликаю жителів області, підприємців і рестораторів обмежити гучні святкування та розважальні заходи, фестивалі та дефіляди. У ці тривожні дні та з початком Петрівського посту усі разом в одному пориві маємо віддати шану загиблим і заради світлої їхньої пам’яті не забувати, що ми  справжні християни і споконвіку вміли співчувати горю ближнього.

Зі сподіваннями на розуміння

голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець».