Хто займе місце Деканоїдзе – версії ЗМІ

c905497a3eba8e8ac62e757f667d172f1479222289Журналіст Євген Плінський повідомив, що очільником Нацполіції вже зовсім скоро зможе стати Ілля Ківа. За словами Плінського, про це, і не тільки, кілька днів говорять у МВС.

Новину передає «Преса України».

За даними журналіста призначення на пост в.о. голови Нацполіції Трояна – тимчасове. Найімовірніше цей пост займе його заступник,одіозний борець із наркозлочинністю Ілля Еіва.

«В стінах МВС ходить чутка що, після призначення Вадима Трояна в. о. голови Нацполіції цілком імовірно, що його першим заступником буде призначений Ілля Ківа, з можливим подальшим підвищенням до глави Нацполіції. Відставка Хатії Деканоїдзе була прогнозована, саме тому останнім часом Ілля Ківа веде активну медійну роботу, підвищуючи свою «вагу», як експерт особливо. Він коментує будь-які події, доміно, проституція, план «Шатун», відставка Деканоїдзе… Він щодня з’являється у ЗМІ як «радник Міністра» і «екс-глава Департаменту по боротьбі з наркозлочинністю».

Паралельно Ілля Ківа протягом останнього року пристойно підчистив каламутне минуле, заважає високим призначенням», - повідомив журналіст.

Читайте також: Аваков дав добро на звільнення Деканоїдзе і вже знайшов їй заміну

Плінський також вказує на ще одну цікаву деталь – в «органах» намагаються прикрити його судимість та проблеми із психікою. Все через те, впевнений журналіст, що Ківа дуже вигідний для влади: він піде на будь-яку операцію і зробить її якісно.

«Цікаво що в катівнях МВС Ківа користується певним авторитетом».  В ранзі «радника» Міністра він дозволяє собі по-хамськи спілкуватися із співробітниками, робити те, що іншим не дозволяє ні совість, ні статут, ні офіцерська честь… Але варто віддати йому належне в його завзятті вперед будь-якою ціною. Він готовий йти по головах і трупах, осіняючи себе хрестом зі словами правди й честі. Він ляже трупом заради виконання завдань поставлених зверху. Він тримає удар і готовий ризикувати», - пояснив Плінський.

Підсумовуючи усе вищесказане Євген Плінський обурюється лише через те, що українці досі сприймають Ківу, як впливового експерта: «Єдине що я не розумію, це те, навіщо ЗМІ створюють йому такий праведний спосіб? Невже його думку дійсно є експертним? Невже він здатний об'єктивно говорити про проблеми країни? Хоча саме суспільство сприймає таких експертів і керівників, значить воно їх і заслуговує».