Хто з чиновників власне прізвище пише з помилками, – знають у НАЗК

7У Національному агентстві з питань запобігання корупції поскаржилися на низьку організованість чиновників під час заповнення електронних декларацій, повідомляє «НВ».

У заяві НАЗК, оприлюдненій на сайті відомства, вказано: «На жаль, черговий рік поспіль суб’єкти декларування демонструють низьку організованість щодо заповнення декларацій, створення чернеток, перевірки терміну дії ЕЦП, даних персонального кабінету тощо».

За 3 місяці співробітниками технічної підтримки НАЗК було прийнято більше 157 тисяч дзвінків суб’єктів декларування, опрацьовано близько 418 тисяч електронних листів щодо технічних питань, надано консультацій 20 тисячам осіб та проведено 58 тренінгів для суб’єктів декларування. Чи всі все зрозуміли?  У відомстві повідомляють: «Основні проблеми, з якими стикнулися суб’єкти декларування, – це втрачені паролі до електронно-цифрового підпису, закінчення терміну ЕЦП, невчасна зміна поштової скриньки з заблокованих російських поштових сервісів, а також помилки в правописі імен та прізвищ».