Хто стане прем’єр-міністром України і займе найвищі посади держави: ЗМІ назвали імена ймовірних претендентів (Відео)

Кандидатів у прем'єр-міністри України більше, ніж четверо. Фото - Твіттер Абромавічуса
Кандидатів у прем’єр-міністри України більше, ніж четверо. Фото – Твіттер Абромавічуса

Після перемоги на парламентських виборах “Слуги народу” ця президентська партія матиме у Верховній раді одноосібну більшість і як переможець виборів формуватиме уряд.

Політологи і ЗМІ інтенсивно називають імена претендентів на посаду Прем’єр-міністра, голови Верховної ради, членів Уряду.

Як повідомляють Факти тижня ICTV, на початку минулого тижня у ЗМІ називали імена чотирьох претендентів на посаду глави Кабміну , та зараз кількість претендентів зросла до шести.

Читайте також: Вперше в історії української політики: результат партії-переможця на виборах ВР створив прецедент (Відео)

Серед них двоє представників “Нафтогазу”, екс-міністр економіки, а нині Секретар РНБО Олександр Данилюк, а також Голова Наглядової ради “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус, який опублікував у мережі своєрідний “троллінг” – фото чотирьох претендентів на посаду глави Кабміну.

Читайте також: Сенсаційні результати виборів ВР на мажоритарних округах: склад українського парлементу оновиться на понад 80% (Відео)

Головою Верховної ради, як припускають ЗМІ, стане або глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, або нинішній представник Президента України у ВР Руслан Стефанчук.

Читайте також: Вибори народних депутатів України: на двох округах перерахують голоси (Відео)

Посаду віце-спікера ВР, за традицією, віддають опозиції, тому не виключено, що в президії нового складу українського парламенту сидітиме Віктор Медведчук.

Читайте також: Зеленський сказав, хто може стати наступним Генпрокурором України

Більше про те, чиї імена як претендентів на найвищі державні посади в Україні, включно з міністрами, називають ЗМІ – у сюжеті  Факти тижня ICTV.

Читайте також: «Труднощі не лякають абсолютно», — кандидат на посаду Генпрокурора України (Відео)