Христина Соловій: “Якщо ти стаєш для когось авторитетом, ти точно мусиш мати позицію” (Відео)

Христина Соловій. Фото - Фейсбук
Христина Соловій. Фото – Фейсбук

Якщо людина стає публічною і до її думки дослухаються, то ця людина мусить мати громадянську позицію.

Про це українська співачка, автор-виконавиць пісень та музикант Христина Соловій сказала в інтерв’ю програмі “За Чай.com” на 5 каналі.

“Я відповідальна за хорошу музику. Я знаю, де я виступаю, де я не виступаю… Я не виступаю в Росії”, – сказала українська співачка.

Вона визнала, що далека від політики, та любить Україну, тому має громадянську позицію.

“Все, що стосується, виборів, політики – єдине, що я можу, то це закликати іти на вибори, тому що ви будете за це відповідати… Хочу закликати, якщо хтось дослухається до моєї скромної думки, бо вона насправді дуже скромна в цьому напрямку, то треба піти обов’язково”, – звернулась до українців Христина Соловій і зізналась, що голосувати поїде додому на Львівщину.

Христина Соловій, яку слухач України вперше почув на загальноукраїнському телевізійному проекті шість років тому як виконавицю лемківських пісень, нині у Києві вже працює як професійна співачка.

Каже, підлаштовуватись під правила українського шоу-бізнесу не збирається: “Я нікому не намагаюсь сподобатись, я не змінююсь”.

Як зізналась, ставати професійною співачкою вона ніколи не мріяла, та одного разу почула по радіо лемківську пісню, яка її зачарувала і з того часу все змінилось.

“Я так любила лемківські пісні, що спати не могла… Це означає, що я – частина того, що мене так сильно зачіпає, того найпрекраснішого з найпрекраснішого в українській музиці – я частина цього народу … Я українка лемківського походження”, – розповіла Христина Соловій.

Що означає бути собою в столичному шоу-бізнесі, про цінності її покоління та життєві принципи та чимало іншого – у повній версії інтерв’ю з Христиною Соловій на 5 каналі.