Грузинський балет «Сухішвілі» у Києві танцював гопак під українським прапором (Фото)

imagesГрузинський балет «Сухішвілі» приїхав на гастролі до Києва в переддень жіночого свята. Грузини – одні з небагатьох закордонних гастролерів, які не відмінили свої концерти, а навпаки приїхали підтримати українців, – повідомляє ТСН.

Унікальний танцювальний колектив, який називають восьмим чудом світу, почав свій виступ з українським прапором. Глядачі віддячили колективу гучними оваціями і вигуками «Дякуємо!».

Це був не єдиний подарунок для українців, бо балет станцював український гопак. Щоправда він був незвичний, адже мав яскравий грузинський колорит.

Як розповіла директор і онука творців ансамблю Ніно Сухішвілі, саме так колектив хотів виказати свою підтримку українському народу у складний для країни час.

«Історії наших двох країн дуже схожі, у нас багато спільного. Як нашому народу , так і вашому зараз доводиться відстоювати свою незалежність та інтереси. Ми підтримуємо наших братів, весь український народ, і сподіваємося, що незабаром все схаменеться. А ми завжди будемо відображати свою підтримку в наших танцях», – заявила Н.Сухішвілі напередодні концертів.

 

images

 

 

 

 

 

 

 

images

 

 

 

 

 

 

 

images