Взяли “перевертнів у погонах”, які два роки промишляли розбоєм та викраденням людей

наручникиСилами тернопільського УБОЗу розкрито кримінальну діяльність двох працівників податкової міліції міста Тернополя та двох співробітників тернопільського  обласного управління внутрішніх справ.

“Незаконною діяльністю займалися двоє співробітників відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в області та двоє оперуповноважених із податкової міліції. До спілки вони залучили жителя обласного центру”, – повідомляє СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Подробиці повідомив радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол.

Як написав радник міністра, спецоперація проводилася у трьох областях - Тернопільській, Київській і Полтавській. Злочине угрупування діяло впродовж двох років і спеціалізувалася по: викраденню людей з метою заволодіння їхнім майном; шахрайством в особливо великих розмірах у сфері нерухомості; вимаганням грошей; торгівля наркотиками.

"До злочинної групи входили: двоє працівників податкової міліції м, Тернополя, двоє працівників ОВС та кримінальні елементи Тернопільської та Полтавської областей. Під час затримання вилучено: арсенал зброї, наркотичні засоби, документацію на нерухомість, викрадені кошти, засоби зв'язку та автотранспорт. Також звільнено двох, викрадених цією злочинною групою людей. Фігуранти затримані і проводиться слідство з метою виявлення причетності до інших злочинів" - написав Михайло Апостол у своєму фейсбуці.