Групу екс-поліцейських, які промишляли підробкою алкоголю на Тернопільщині, чекає суд (Фото)

тюрма-тінь чоловіка за гратамиТроє із чотирьох підозрюваних осіб були поліцейськими.

Як повідомляє прокуратура Тернопільської області, досудове слідство завершено і справу передано до суду.

Прокуратура Тернопільської області скеровала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ч. 3 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) КК України стосовно організованої групи осіб.

"Розслідуванням встановлено, що організована група із 4 осіб, 3 з яких працювали в Борщівському відділенні поліції  Чортківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, впродовж травня-листопада 2016 року спільно з місцевими підприємцями реалізовували мешканцям області незаконно виготовлені алкогольні напої з підробленими марками акцизного збору" ,- йдеться в повідомленні прокуратури області.

Під час обшуків, за даними прокуратури, було знайдено докази, що засвідчують причетність правоохоронців до виробництва і розповсюдження фальсифікату: у помешканнях виявлено та вилучено 500 літрів контрафактного алкоголю та 88 декалітрів спирту .

ф1ф2ф3