Група каналів “Інтер” та “ICTV” працюють на популяризацію російської воєнщини – Нацрада

imagesНаціональна рада звертає увагу мовників на результати моніторингу трансляції на українських телеканалах контенту, спрямованого на популяризацію російських силових структур. Моніторинг вітчизняних загальнонаціональних, супутникових і цифрових телеканалів мережі Т2, проведений 7 травня, засвідчив, що 8 українських телеканалів активно працюють на популяризацію агресора. Про це повідомила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, передає прес-служба Нацради.

За словами Л.Мудрак, “це група компаній “Інтер” (7 серіалів на двох каналах – НТН та “Інтер”), телеканал ICTV – 4 серіали, телеканал “Гамма” – 3 серіали”.

“Нині від відповідальності кожного керівника, кожної редакційної ради залежить, яким змістом буде наповнено український ефір, чи відповідатиме він настроям і прагненням наших співвітчизників”, – наголосила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак: Також вона зазначила, що у період становлення держави не можна керуватися лише бізнесовою доцільністю та комерційною вигодою.

Свого часу саме такі аргументи зіграли фатальну роль щодо дитячого мовлення, культурологічних та освітніх програм, що призвело до фактичного знищення цього сегменту в телерадіопросторі України.

Також практично заблоковано створення в Україні системи захисту дітей від шкідливого контенту, що є одним з базисів євроінтеграції. Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак ще раз висловлює подяку групі телеканалів “1+1” за принципову ініціативу зняти з ефіру серіали, в яких міститься пропаганда діяльності силових структур сусідньої держави. Проте таку громадянську позицію підтримали далеко не всі канали.

УНН