Гройсман наголосив, що у Львова є все необхідне, аби вирішити проблему зі сміттям

278659

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття. 

За результатами зустрічі прем’єр-міністр доручив голові Львівської обласної державної адміністрації провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення поліпшення ситуації, повідомляє прес-служба Кабміну.

Читайте також: Критична ситуація — Садовий зробив звернення чкрез можливу екологічну катастрофу (Відео)

Гройсман переконаний, що вирішення проблеми зі сміттям знаходиться в компетенції міської влади. Однак у той же час, за його словами, уряд готовий надати всю необхідну підтримку, яка дозволить врегулювати це питання.

Голова уряду підкреслив, що у міському бюджеті Львова у результаті фінансової децентралізації є достатні ресурси, необхідні для врегулювання проблеми. За його словами, в 2017 році бюджет розвитку міста складе 1 млрд 800 млн гривень.

У свою чергу Синютка зазначив, що не бачить від міської влади бачення стратегії поводження з твердими побутовими відходами.