Громадський транспорт у Тернополі змінює маршрут (Схема)

ф2Тролейбус №5 у Тернополі з 1 березня курсуватиме за новим маршрутом.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, публікуючи схему руху, тепер маршрут цього тролейбуса весь час пролягатиме через центр міста, а не в окремі години, як це було раніше.

Зміна маршруту викликана глобальними змінами мережі громадського транспорту Тернополя – нову схему руху громадського транспорту 13 лютого затвердив виконнком міськради.

Читайте також: Маршрути громадського траспорту у Тернополі змінили: міська влада повідомила про нововведення (Схема, Відео)

“Уже цієї неділі, 1 березня, тролейбуси на маршруті №5 «Вул. Миру — вул. Київська — вул. Лесі Українки» розпочнуть курсувати за оновленим маршрутом.

Зокрема, відтепер електротранспорт курсуватиме через центр Тернополя (вул. Руську) не лише до 08:00 год. та після 16:30 год., як це було раніше, а впродовж усього дня. Це означає, що тролейбуси за маршрутом №5 будуть їхати через центр міста, не заїжджаючи на вул. Танцорова та вул. Живова (Ринок, Автовокзал).

Водночас, через вул. Живова і надалі курсуватимуть тролейбуси на маршрутах №1 «Вул. Довженка — Ринок», №3 «Вул. Винниченка — ТРЦ «Подоляни»» (з 09:00 год. до 17:15 год.), №7 «Вул. Лесі Українки — вул. Бродівська — Ринок» (тільки будні), №8 «Вул. Леся Курбаса — Газопровід» та №9 «Вул. Корольова — Ринок", - йдетсья в повідомленні міськради.

Там зазначили, що незабаром у Тернополі запрацює і новий автобусний маршрут №21 та оновлений маршрут №35. Про дату запуску цих мерія обіцяє повідомити додатково.

ф1