Громадську раду при управлінні ДФС Тернопілля створили, але голову оберуть у січні

unnamedСтворили Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

Так, 23 грудня пройшли відповідні установчі збори. До складу ради увійшли представники 21 громадської організації. Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Майже 32 млн грн на потреби армії сплатили жителі Тернопільщини

Звертаючись до членів нової Громадської ради, начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат висловив вдячність усім за готовність до конструктивної співпраці та партнерського діалогу.

- Ми й надалі будемо робити кроки назустріч платникам податків, дослухатися до їхніх нагальних проблем і спільними зусиллями їх вирішувати. Переконаний, що сформована сьогодні громадська рада всіляко сприятиме цьому, – зазначив Ігор Комендат.

Читайте також. Тернопілля: узгоджених донарахованих сум підприємці сплатили 82,7 млн грн

Після вітального слова керівництва прийняли регламент проведення установчих зборів і заслухали звіт голови Ініціативної групи – голови Тернопільської обласної ГО «Спілка власників землі» Лариси Римар про підготовку до установчих зборів. Крім того, після голосування, кожен новообраний член громадської ради коротко розповів про громадську організацію, яку він представляє.

Перше засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Тернопільській області учасники запланували на кінець січня, тоді ж оберуть голову ради та ухвалять Положення про Громадську раду.

Софія Левицька